Testy Antygenowe Szczecin 
ul. Pomorska 103 Szczecin
Tel. 794 673 770

Klasa mojego dziecka została objęta kwarantanną...

Co zrobić jak klasa  mojego dziecka została objęta kwarantanną. 
Ile trwa kwarantanna? 
Czy wszyscy członkowie rodziny są objęci kwarantanną?

Klasa mojego dziecka została objęta kwarantanną... 
I co dalej...

To znaczy że ktoś w klasie uczeń lub nauczyciel ma pozytywny wynik testu ma covid19 i twoje dziecko zostało obojętne kwarantanną. Taka kwarantanna trwa 10 dni i po 10 dniach jak nie wystąpią objawy covid19 to ustaje automatycznie

Jak można się zwolnić z kwarantanny.

Niestety nie ma takiej możliwości. Na stan prawny na dzień 8.11.2021 dziecko musi odbyć 10 dni kwarantanny.
Warto sprawdzić na stronach rządowych (https://www.gov.pl) aktualny stan prawny co do kwarantanny, bo te przepisy często ulegają zmianie.

Powrót do strony głównej
Rafał Kościołowicz :: ratownik medyczny. Pobieranie wymazu do testu antygenowego. Jak twierdzą pacienci wykonuje wymaz bezboleśnie i z wyczuciem.  ( Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )

Wielu zadowolonych pacjentów:

Filip Plaugo :: Polecam z całego serca! Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie pobrane. Dziękuje jeszcze raz Panie Rafale . (opnia z Punktu Pobrań Testów Antygenowych i PCR Szczecin ul. Pomorska 103) Anki Fotki Anna Niedużak :: Polecam bardzo! Bezbolesne pobranie (co się rzadko zdarza, niesety miałam wątpliwą przyjemność mieć pobierany wymaz w innych punktach). Miła atmosfera :) jak na wymaz to tylko tu ! :) (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )
Arek Worona :: Obsługa fachowa i wykazująca daleko idący profesjonalizm. Ratownicy obsługujący ten punkt potrafią działać błyskawicznie w sytuacji gdy wymagany jest pośpiech i konkretne działanie. Chciałbym zaznaczyć że szybkość owych działań w żaden sposób nie umniejsza fachowości wykonywanej usługi a wręcz przeciwnie, udowadnia że można na nich liczyć.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Anna Sargsyan :: Bardzo polecam punkt pobrań, pani Agnieszka jest bardzo delikatna a do tego miła i uśmiechnięta.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Agnieszka Nowicka :: ratownik medyczny . Wykonuje test antygenowy. Jak twierdzą sami pacjenci " Jest miła, uśmiechnięta i delikatna przy pobieraniu wymazu do testu antygenowego. Łukasz Haliniarz :: W razie konieczności polecam. Fachowa obsługa i przemili Ratownicy (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )