Testy Antygenowe Szczecin 
ul. Pomorska 103 Szczecin
Tel. 794 673 770

OMIKRON

Jakie objawy zakażenia omikronem?
Jak się chronić przed zakażeniem.

Powrót do strony głównej

OMIKRON

Do tej pory za największą ilość zakażeń odpowiadał wariant DELTA, który został wykryty w Indach w październiku 2020 roku. 
Od tamtej pory rozprzestrzenił się po całym świecie...


Obecnie największe zaniepokojenie światowej społeczności naukowej wywołuje kolejna mutacja wirusa covid19 czyli omikron. 

Omikron ma łagodniejszy przebieg choroby, ale łatwiej się nim zakazić. 

Objawy  to :
- nudności
- bóle głowy
- bóle gardła
- gorączka (zazwyczaj o łagodnym przebiegu)
- zmęczenie
- bóle mięśni i stawów
- kaszel 
- biegunka
- wysypka (najczęściej występuje u dzieci)
- brak apetytu (najczęściej występuje u dzieci)

Zaobserwowano również, że objawy nasilają się nocą.

Jak chronić się przed zakażeniem omikronem:
- szczepić się 
- nosić maseczki w miejscach do tego wyznaczonych
- dezynfekować jak najczęściej ręce
- unikać dużych skupisk ludzkich i zachowywać dystans.

 

Rafał Kościołowicz :: ratownik medyczny. Pobieranie wymazu do testu antygenowego. Jak twierdzą pacienci wykonuje wymaz bezboleśnie i z wyczuciem.  ( Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )

Wielu zadowolonych pacjentów:

Filip Plaugo :: Polecam z całego serca! Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie pobrane. Dziękuje jeszcze raz Panie Rafale . (opnia z Punktu Pobrań Testów Antygenowych i PCR Szczecin ul. Pomorska 103) Anki Fotki Anna Niedużak :: Polecam bardzo! Bezbolesne pobranie (co się rzadko zdarza, niesety miałam wątpliwą przyjemność mieć pobierany wymaz w innych punktach). Miła atmosfera :) jak na wymaz to tylko tu ! :) (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )
Arek Worona :: Obsługa fachowa i wykazująca daleko idący profesjonalizm. Ratownicy obsługujący ten punkt potrafią działać błyskawicznie w sytuacji gdy wymagany jest pośpiech i konkretne działanie. Chciałbym zaznaczyć że szybkość owych działań w żaden sposób nie umniejsza fachowości wykonywanej usługi a wręcz przeciwnie, udowadnia że można na nich liczyć.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Anna Sargsyan :: Bardzo polecam punkt pobrań, pani Agnieszka jest bardzo delikatna a do tego miła i uśmiechnięta.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Agnieszka Nowicka :: ratownik medyczny . Wykonuje test antygenowy. Jak twierdzą sami pacjenci " Jest miła, uśmiechnięta i delikatna przy pobieraniu wymazu do testu antygenowego. Łukasz Haliniarz :: W razie konieczności polecam. Fachowa obsługa i przemili Ratownicy (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )