Logo Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego www.ratownicy.com.pl

Poleć stronę znajomym

Menu
Zapoznaj się z działalnością ratowników SSR. Bogata galeria zdjęć z działań ratowniczych, wypadków, katastrof - strona główna Strona główna
Statut Statut
Nasze oddziały
Foto Foto
Co robimy Co robimy
FAQ FAQ
Władze Władze
Kontakt
Poradnik
Podstawowe zabiegi
   resuscytacyjne

Pozycja boczna
Apteczka
Wypadek drogowy
Wzywanie pogotowia
Zawał serca
Udar mózgu
Inne
Karetki Świata
Wypadki
Artykuły
Księga Gości
Dla sponsorów
Przyjaciele
Linki
Bannery
Kontakt
PREZES
Rafał Kościołowicz
Tel. kom: 0 509411785
kosciolowicz@interia.pl

WICEPREZES
Grzegorz Twardowski
Tel. kom: 0 503007298
ratownik201@vp.pl

SKARBNIK
Zofia Twardowska
POPIERAMY
http://www.przeszczep.pl


Stop wariatom drogowym http://www.stopwariatom.pl
Pajacyk.pl
Szukam domuRatownik w każdej wiosce
Dębostrów 31 stycznia 2010
W niedzielne popołudnie ratownicy Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego przeprowadzili kolejne szkolenie w ramach autorskiego projektu "Ratownik w każdej wiosce". W szkoleniu wzięli udział mieszkańcy Dębostrowa i okolicznych wsi. Łącznie na szkoleniu było 20 osób.

Jak mówi Rafał Kościołowicz prezes Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego - "Celem członków Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego jest dotarcie z wiedzą o pierwszej pomocy do mieszkańców małych miejscowości, wsi. Do miejsc, gdzie czas przyjazdu służb profesjonalnych jest wydłużony z powodu odległości od miejsca stacjonowania np. pogotowia ratunkowego. A szyba reakcja świadków zdarzenia może uratować życie..."

Społeczne Stowarzyszenie Ratownicze jako samodzielna jednostka działa od 2005 roku i powstało jako rozwinięcie działalności jego założycieli i obecnych członków.

Organizacja zrzesza wolontariuszy, którzy za swoją działalność nie otrzymują pensji ani jakiegokolwiek wynagrodzenia finansowego.

Naszym głównym celem jest wszelka działalność na rzecz dbania o bezpieczeństwo, a w razie nagłych stanów zagrożenia, ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Na co dzień cele te realizujemy poprzez organizowanie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy, prowadzenie akcji informacyjnych, działalność profilaktyczną z zakresu bezpieczeństwa itp.Ratownik w każdej wiosce - Szkolenie pierwszej pomocy mieszkańców Dębostrowa

Ratownik w każdej wiosce - Szkolenie pierwszej pomocy mieszkańców Dębostrowa

Ratownik w każdej wiosce - Szkolenie pierwszej pomocy mieszkańców Dębostrowa

Ratownik w każdej wiosce - Szkolenie pierwszej pomocy mieszkańców Dębostrowa
fot.Mariusz Hałgas
www.police.info.pl

Powrót do FOTO

NASI SPONSORZY
Sponsor: Trans-Net S.A. http://www.trans-net.pl
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

SUBskrypcj@
Jeśli chcesz wiedzieć o zmianach i nowościach na stronie to podaj swój e-mail.
Twój email


Polityka Prywatności

Kalendarz
Pogoda
Zobacz FOTO
www.ratownicy.com.pl
Rozmiar: 7503 bajtów   Bip police
SZCZECIN   POLICE
   
Wszystkie prawa zastrzeżone. Każda reprodukcja lub adaptacja całości lub części publikacji prezentowanych na tej stronie i jej podstronach, niezależnie od zastosowanej techniki reprodukcji, jest złamaniem praw autorskich i będzie podlegać odpowiedzialności karnej (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)
Katalogowanie stron, Dodawanie stron do katalogów, Dodawarka pozycjonowanie http://www.linkiseo.pl/?p=3701   www.PierwszaPomoc.net.pl Naucz się udzielać pierwszej pomocy   Pierwsza pomoc i opieka domowa. Poradnik rodzinny http://lideria86433.oz.pl   Pierwsza pomoc. Książka która ratuje życie http://lideria87395.oz.pl   Pierwsza pomoc. http://lideria91284.oz.pl   Medycyna ratunkowa i katastrof. Podręcznik dla studentów uczelni medycznych http://lideria79746.oz.pl   Zwalcz stres http://stres.zlotemysli.pl/kosciolowicz.php   Bierz przykład z najlepszych... Efekt Motyla http://efekt.oz.pl   http://www.dekalog.oz.pl Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe?   Choroby cywilizacyjne http://choroby.oz.pl   Chłopiec czy dziewczynka... http://plec-dziecka.oz.pl    Dobre wypracowania http://wypracowanie.oz.pl    Dieta surowa, która jest... smaczna! http://dieta.oz.pl