Logo Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego www.ratownicy.com.pl

Poleć stronę znajomym

Menu

Zapoznaj się z działalnością ratowników SSR. Bogata galeria zdjęć z działań ratowniczych, wypadków, katastrof - strona główna Strona główna
Statut Statut
Nasze oddziały
Foto Foto
Co robimy Co robimy
FAQ FAQ
Władze Władze
Kontakt
Poradnik
Podstawowe zabiegi
   resuscytacyjne

Pozycja boczna
Apteczka
Wypadek drogowy
Wzywanie pogotowia
Zawał serca
Udar mózgu
Inne
Karetki Świata
Wypadki
Artykuły
Księga Gości
Dla sponsorów
Przyjaciele
Linki
Bannery
Kontakt
PREZES
Rafał Kościołowicz
Tel. kom: 0 509411785
kosciolowicz@interia.pl

WICEPREZES
Grzegorz Twardowski
Tel. kom: 0 503007298
ratownik201@vp.pl

SKARBNIK
Zofia Twardowska
POPIERAMY
http://www.przeszczep.pl


Stop wariatom drogowym http://www.stopwariatom.pl
Pajacyk.pl
Szukam domuWypadek na trasie Przęsocin - Szczecin
Dwie osoby ranne, cztery uszkodzone samochody to bilans wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek 17 stycznia 2008 r. w okolicy Przęsocina. Wypadek miał miejsce ok. godz. 19.00 na trasie Przęsocin - Szczecin.

Kierująca samochodem Fiat Punto 20-letnia Alicja C. jadąc w kierunku Polic wyprzedzała prawidłowo jadący samochód marki Daewoo Tico. Po przejechaniu kilkunastu metrów zaczęła gwałtownie hamować i zjechała na swój pas ruchu. Wtedy wpadła w poślizg, zjechała ponownie na przeciwległy pas ruchu i uderzyła przodem w bok jadącego prawidłowo z naprzeciwka VW passata kierowanego przez 31-letniego mężczyznę. W pojeździe tym znajdowały się jeszcze dwie osoby, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży. Następnie kierująca fiatem uderzyła w samochód marki Daewoo Nexia, który jechał za passatem, po czym powróciła na prawy pas ruchu zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu w kierunku Przęsocina samochodowi marki Daewoo Tico. Kierująca fiatem przewieziona została do szpitala w Policach, gdzie stwierdzono złamanie nadgarstka lewej ręki i pobrano krew do badań. Ciężarna pasażerka VW Passata również została przewieziona do szpitala na obserwację. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Policach.

Wypadek na trasie Przęsocin - Szczecin, www.ratownicy.com.pl

st. sierż. Jolanta Szalińska z KPP Police


Powrót do FOTO

NASI SPONSORZY
Sponsor: Trans-Net S.A. http://www.trans-net.pl
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
SUBskrypcj@
Jeśli chcesz wiedzieć o zmianach i nowościach na stronie to podaj swój e-mail.
Twój email


Polityka Prywatności

Kalendarz
Pogoda
Zobacz FOTO
www.ratownicy.com.pl
Rozmiar: 7503 bajtów   Bip police
SZCZECIN   POLICE
   
Wszystkie prawa zastrzeżone. Każda reprodukcja lub adaptacja całości lub części publikacji prezentowanych na tej stronie i jej podstronach, niezależnie od zastosowanej techniki reprodukcji, jest złamaniem praw autorskich i będzie podlegać odpowiedzialności karnej (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)
Katalogowanie stron, Dodawanie stron do katalogów, Dodawarka pozycjonowanie http://www.linkiseo.pl/?p=3701   www.PierwszaPomoc.net.pl Naucz się udzielać pierwszej pomocy   Pierwsza pomoc i opieka domowa. Poradnik rodzinny http://lideria86433.oz.pl   Pierwsza pomoc. Książka która ratuje życie http://lideria87395.oz.pl   Pierwsza pomoc. http://lideria91284.oz.pl   Medycyna ratunkowa i katastrof. Podręcznik dla studentów uczelni medycznych http://lideria79746.oz.pl   Zwalcz stres http://stres.zlotemysli.pl/kosciolowicz.php   Bierz przykład z najlepszych... Efekt Motyla http://efekt.oz.pl   http://www.dekalog.oz.pl Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe?   Choroby cywilizacyjne http://choroby.oz.pl   Chłopiec czy dziewczynka... http://plec-dziecka.oz.pl    Dobre wypracowania http://wypracowanie.oz.pl    Dieta surowa, która jest... smaczna! http://dieta.oz.pl